Положення

головний документ події

Козацька миля

Положення про проведення велоралі

Дата: 14.10.2021

Час: 09:00

Місце: Херсон

 


0. COVID-19 (Карантинні умови)

Увага!!! Слідкуйте за об'явами на офіційному сайті ФВСХО (cycling.ks.ua)

1. Внески виконуються під час отримання номерів, а розмір встановлюється на час реєстрації на сайті заходу.

2. Якщо карантинні вимоги дають можливість проведення заходу в повному, або в частковому форматі (страт групами, відповідно до вимог карантину, на час проведення заходу), то захід буде проведено відповідно до вимог карантину. 

 3. У найгіршому випадку захід проводиться у вигляді "челенджу", кожен учасник хто сплатив мінімальний внесок та підтвердив виконання за допомогою треку у "STRAVA", отримує медаль фінішера. 


 

1. Про велоралі

 

Велоралі, або веломарафон, проводиться з метою:

- пропаганди здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення;

- підготовка та виявлення сильніших гонщиків;

- розвиток велоспорту в Україні та Херсонській області як засобу фізичного виховання та зміцнення фізичного здоров'я населення;

- пропаганда екологічно чистого виду транспорту.

 


 

2. Категорії учасників


 

3. Дистанції

Дистанція веломарафону складає 160 км.


 

4. Правила проведення велоралі

Проведення змагань підпорядковується технічним правилам з велосипедних змагань Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України (ФВСУ); положенням змагань і відповідним рішенням, прийнятим організаторами змагань.

Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення змагань, з яким можна ознайомитися на сайті (або https://cycling.ks.ua/events/show/1606457147. Організатори залишають за собою право скасовувати змагання через настання форс-мажорних обставин, при цьому стартовий внесок не повертається.

Зауваження та пропозиції можна залишити на “Велофорумі Херсона” (http://bikekherson.com.ua/).

 


 

5. Відповідальність

Кожен учасник добровільно бере участь у заході, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров'я під час велоралі і після нього.

Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у виборі дистанції.

Організатори, спонсори та офіційні особи змагань ні за яких умов не несуть відповідальності за:

Відповідальність, пов'язана з нанесенням шкоди майну або здоров'ю третіх осіб лежить особисто на учаснику велоралі.

 


 

6. Умови участі

Учасники допускаються до велоралі за умови правильної та своєчасної реєстрації.

Кожен учасник зобов'язаний:

 


 

7. Реєстрація

Попередня online реєстрація можлива на сайт або https://cycling.ks.ua/events/show/1606457147.

Реєстрація і вартість реєстраційного внеску:

 


 

8.  Порядок старту:

9:00 Відкриття реєстрації

10:00 Церемонія відкриття, формування груп.

Учасники розділена на дві групи за типом (шоссе та МТБ) велосипеду відстанню у 70-100 метрів суддівським транспортом А1 (очолює шосейну колону), А2 (очолює МТБ колону), випереджати суддівський транспорт без попередньої згоди заборонено.

10:15 Старт колони "шосе", яку замикає суддівська машина А1. 

10:20 Старт колони "байк", яку замикає суддівська машина А2

16:00 Відкриття фінішу.

18:00(орієнтовно) Нагородження переможців в абсолюті за 1,2,3 місця.

21:30 Закриття фінішу.  Учасникам, котрі до цього часу не прибули на фініш,  ставиться відмітка “DNF”.

Отримання медалі фінішерів та сертифікату можливе одразу після фінішування учасника.

На маршруті працюватиме 3 точки КП. Розклад роботи КП буде оголошено найближчим часом.


 

9. Екіпірування і велосипед

Учасник зобов'язаний мати на голові застебнутий справний шолом.

Учасникам рекомендується мати при собі запасну камеру і компактний насос.

В категорії “шосе” мають право брати участь:

В категорії “байк” (МТБ) мають право брати участь:

- велосипеди з шириною покришки від 33 мм та справними гальмами.

Використання накладок на кермо, дискових коліс, лопатевих коліс заборонено.

Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.

 


 

10. Технічна допомога

Допомога надається згідно правил UCI. Всі автомобілі, задіяні в супроводі перегонів, повинні рухатися і надавати технічну допомогу згідно цих правил. За лідирування передбачена шкала штрафів, за буксирування - дискваліфікація.

Увага!!! О 09:45 біля намету  реєстрації відбудеться інструктаж водіїв, де їм будуть надані номери.

 


 

11. Результати

Переможці та призери велоралі будуть оголошені одразу до нагородження. Протоколи змагань будуть доступні на сайті: /results або https://cycling.ks.ua/events/results/1606457147

Організатори не гарантують отримання результату учасником у разі:

 


 

12. Визначення переможців, призерів та нагородження

Переможцем велоралі стає кожен, хто подолає маршрут за 11 годин.

В результаті велоралі буде сформована рейтингова таблиця у кожній віковій групі та в абсолюті. 

Місце учасника в підсумковому протоколі визначається за принципом: чим менше часу пішло на проходження дистанції, тим вище місце.

Переможці в абсолюті за 1, 2 та 3 місця отримають диплом та пам'ятну нагороду.

Переможці в абсолюті нагороджуються в таких категоріях:

Чоловіки шосе

Чоловіки байк

Жінки шосе

Жінки байк

Кожен учасник отримує пам'ятну медаль та сертифікат про подолання маршруту.

 


 

13. Дискваліфікація

Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі:

 


 

14. Протест, претензія

Учасник має право подати протест, який може вплинути на призове місце у його віковій групі протягом 30 хвилин після фінішу.

Протести, претензії подаються в письмовому вигляді головному судді змагань і розглядаються суддівською колегією тільки після сплати апеляційного внеску (100 грн). У разі задоволення протесту або претензії сума повертається. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються.

При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище, ім'я, суть претензії, в чому полягає претензія: підстави для претензії (фото, відео, особиста думка і таке інше). Протести, претензії приймаються тільки від учасника змагань.

 


 

15. Організатори, оргкомітет, партнери, спонсори

Організатор змагань: ГО “ФВСХО”


 

16. Збір інформації та захист даних

16.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості про засоби зв’язку зі споживачем, тощо, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь у велоперегонах  "Козацька миля", за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

16.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників велоперегонів "Козацька миля", є громадська організація “Федерація велосипедного спорту Херсонської області” (далі – «Володілець»).

Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є:

Фізична особа-підприємець Кутасов Володимир Іванович (https://vcycling.club/), місцезнаходження 73000, Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 161, квартира 46, адреса електронної пошти: info@vcycling.club. (далі разом – «Розпорядник»).

16.3. Реєструючись на участь у велоперегонах "Козацька миля", учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації, є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.

16.4. Реєструючись на участь у велоперегонах "Козацька миля", учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цьому Положенні, дозволу на здійснення такої обробки) відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 16.2 цього Положення, а також передаватися іншим організаціям, що є партнерами Володільця, та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої організації або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її, діє вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:

- проведення велоперегонів "Козацька миля" та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Велозмаганням дій;

- присудження та вручення винагород, призів тощо у зв’язку з участю учасника у велоперегонах  "Козацька миля" та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції;

- об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;

- направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.

Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

16.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

16.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.

16.7. Реєструючись на участь у велоперегонах "Козацька миля", учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».